Co mówią klienci
Monika - Katowice
Image is not available
Magda - Hamburg
Image is not available
Iza - Londyn
Image is not available
Strona 1
“To, co bardzo mnie zdziwiło,to to,że moja waga idzie w dół, pomimo tego, że ciągle jem, z tymi posiłkami, to dopiero jest,zdążę zjeść za chwilę znowu jem, nigdy tak często i tyle nie jadłam, a teraz jem i jem i chudnę, super, oby tak dalej!!! To chyba na tyle kochana moja, cieszę się, że ci zaufałam.!”
Strona 2
“Jestem zachwycona twoimi treningami, codziennie wprowadzasz jakieś zmiany, dlatego treningi nie sąnudne,naprawdę nie pomyślałabym,że można w tak różnorodny sposób trenować,już dziś mogę powiedzieć, że nie żałuję,żezdecydowałam się na współpracę z tobą,super ,i efekty jakie są!!! Naprawdę, pomimo, że waga stanęła w miejscu,widzę po ubraniach, że zrobiły się bardzo luźne, jak tak dalej pójdzie to będę musiała garderobę wymienić, dziękuję ci kochana, i chyba tak szybko z ciebie nie zrezygnuje..”
Strona 3
“Jestem właśnie po kolejnym treningu - wow!!! 😀 bardzo, bardzo mi się podobają 😀 mimo, że ćwiczyłam raczej nogi z większym ciężarem to i tak po wczorajszym treningu mam takie zakwasy 😀 Tak mi się podoba to, że tyle ćwiczeń angażuje mięśnie głębokie a ja się bawiłam w jakieś spięcia brzucha. No i trening zakończony porządnymi interwałami. Nie sądziłam, że te treningi będą takim wyzwaniem a to dopiero drugi”
Strona 4
“Wciągnęły mnie Twoje treningi 🙂 Dobrze mi się ćwiczy, ani razu nie pomyślałam "yyy dziś mi się nie chce" - chce mi się zawsze!.”
Strona 5

To będzie kolejny dobry miesiąc! 🙂 Twoje treningi tak mnie "wciągnęły" 🙂 - są fajnie ułożone, ćwiczenia świetne, niezniechęcają mnie - wręcz przeciwnie 🙂 zawsze ciekawi mnie jaki trening dla mnie zaplanowałaś 🙂 i jeszcze nie było dnia,żeby mi się nie chciało wykonać planu! A przede wszystkim Twoje treningi przynoszą efekty, z których jestem bardzozadowolona 🙂 Ty mi dajesz dobre rady, masz dla mnie czas - i ja za to wszystko bardzo Ci dziękuję 🙂

Strona 6
“Jestem jak do tej pory bardzo zadowolona z efektów, tylko, że chyba mój budżet domowy na tym ucierpi, bo ciuchy zrobiły się za luźne..”
Strona 7

"W każdy dzień coś innego nie ma rutyny nie ma nudy , niektóre z nich robię pierwszy raz w życiu i czuję , że nawet palce u nóg mi ćwiczą! Najbardziej lubię te zestawy gdzie jest przeplatane z 2 min cardio. Jak zaczynałam to miałam ,zobaczyć,, tak na dwa trzy miesiące ale nie da się nie umiem się rozstać z Tym kalendarzem! Czuję się świetnie, cellulit mi się zmniejszył nadal jest ale naprawdę już mini mini czuję się sprężyście tak to mogę ująć! "

PRAWDZIWE KOBIETY – PRAWDZIWE EFEKTY


Hej!

Mam nadzieje ze jesteś zdecydowana