Serwis “Online Coaching” został opracowany, przygotowywany i w całości prowadzany przez Beatę Gryz, właściciela domeny Befitwoman.pl, zwanej dalej “Be Fit Woman”, trenera personalnego, instruktora ćwiczeń siłowych.

Opłata za korzystanie z usługi Online Coaching jest jednorazowa. Klient jest zobligowany do zapłaty przed rozpoczęciem usługi na konto wskazane przez Be Fit Woman. Czas trwania usługi Online Coaching jest zależny od nabytego pakietu i wynosi 1-3 miesiące.

Be Fit Woman oraz inne strony biorące udział w tworzeniu, promowaniu treningów i porad dietetycznych nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia ciała lub zdrowia. Informacje zawarte w treningach i poradach dietetycznych nie zastępują porady lekarskiej.
Przed rozpaczęciem każdego programu fitness powinno się zawsze skonsultować z fizjoferapeutą. Jeśli zdecydujesz się na uczestwnictwo w programie treningowym Online Coaching bez konsultacji lekarskiej, robisz to na własną odpowiedzialność.

Ćwiczenia zawierają dokładne instrukcje i informację wyjaśniające właściwą technikę ćwiczeń, jakkolwiek Twoim obowiązkiem jest dobre rozgrzanie organizmu przed każdym treningiem oraz właściwe dobranie obciążenia.
Poprzez zakup produktu, potwierdzam, że nie posiadam żadnych przeciwskazań zdrowotnych do podejmowania aktywności fizycznej i biorę całkowitą odpowiedzialność za jakiekolwiek urazy w trakcie całego procesu treningowego oraz dobrowolnie biorę całkowitą odpowiedzialność na siebie za udział w usłudze Online Coaching, za udział w sesjach treningowych oraz w całym procesie treningowym.

Zapoznałem/am się i akceptuję regulamin Be Fit Woman “Online Coaching”