Nie marnuj swojego czasu!

fitwoman Kobiecy Fitness Leave a Comment

To nie jest Twoja wina, że zmagasz się wciąż i ciągle w osiągnięciu szczupłej sylwetki. Jesteś bombardowana z każdej możliwej strony „dietami cud”, artykułami z fitness czasopism pod tytułem „jak uzyskać abs w tydzień”.
Przy okazji, nie wiem czy wiesz, że fitness czasopisma są własnością koncernów sprzedających suplementy i absolutnie nie leży w ich interesie przekazanie Ci prostych i skutecznych sposobów na uporanie się z kilogramami. Wprowadzają więcej zamieszania i dezinformacji.
Ty i ja wiemy, że nie ma skrótów! Przepisy na szybkie i łatwe „schudnięcie” lub „umięśnienie sylwetki” sprzedają się bardzo szybko i łatwo!
Ciągle chcesz i ciągle Ci się nie udaje! Często trenujesz po omacku, myśląc, że tym razem na pewno Ci się uda! Niektórzy męczą się przez parę lat, żeby osiągnąć to, co można zrobić w parę miesięcy stosując sensowny, właściwie dobrany trening!
Możesz zatrudnić trenera personalnego – jest to całkiem dobry pomysł, ale:

1. Trener – trenerowi nie jest równy. Analogicznie biorąc, każdy posiadający prawo jazdy, potrafi prowadzić samochód, ale nie każdy umie jeździć w Formule 1

2. Korzystanie z usług personalnego trenera jest drogie wszędzie na świecie – w Polsce również. Wiem o tym doskonale, bo jako trener osobiście kasuję spore pieniądze za sesję ze mną.
Jeżeli nie narzekasz na brak pieniędzy, to z pewnością jest Cię stać na osobistego trenera, i sportowego dietetyka najlepszego pod słońcem.

Ale jeżeli tak nie jest? To Co?
MASZ INNE WYJŚCIE!

Zacznij unikalny Be Fit Woman online coaching. W cenie jednej personalnej sesji ze mną możesz dostać:

CAŁY MIESIĄC ONLINE COACHING

Cały miesiąc – w którym krok, po kroku po wcześniejszej rozmowie/konsultacji (mail, Skype, telefon – TAK, żeby nie było wątpliwości to ja dzwonię do Ciebie) ustalamy wspólnie plan działania i treningów z możliwością skomponowania diety, aby efekty przyszły szybciej. Pisanie programów to moja praca na co dzień.
Treningi które ułożę dla Ciebie, będą dostosowane do Twojego poziomu fitness i Twojego rozkładu dnia. Prawda jest taka, że jedynem sekretem szczupłej sylwetki, jest nie tylko ciężka praca, ale również i wiedza jak trenować skutecznie. W moich treningach nie ma zgadywania: co działa? a co nie? Dostaniesz to czego oczekujesz!
Musisz wiedzieć, że umiejęnie ułożony plan treningowy, jest kluczem do „wiecznej młodości”

Co dostajesz?
– kalendarz treningowy
– miesięczny program ( 4-6 treningów tygodniowo)
– personalny poradnik żywieniowy -zasady komponowania posiłków, oraz dokładne rozliczenie BWT w każdym posiłku w zależności od Twoich celów fitnesowych. Bez liczenia kalorii, bez głodówek. Będziesz wiedzieć dokładnie co jeść, kiedy jeść, tak by utrzymać swój metabolizm na wysokich obrotach.
– kontakt telefoniczny – Ja do Ciebie, mail, Skype
– wstępna/końcowa konsultacja
– interaktywne monitorowanie postępów
– co tydzień – jeden extra trening pozaprogramowy – film do załadunku z serwera
– moje osobiste wskazówki i „sztuczki” w osiągnięciu perfekt abs
– cotygodniowe informacje na temat odżywiania pomocne w prowadzeniu zdrowego trybu życia.
– codzienna dawka motywacji

Ile to kosztuje?…
– startowy pakiet treningowy 42 zł
– miesięczny online coaching 149 zł

TERAZ TWOJA KOLEJ!
Możesz osiągnąć to czego zawsze chciałaś!
Jeżeli jesteś gotowa na zmiany, wyślij maila do mnie befitwoman@gmail.com W odpowiedzi otrzymasz ankietę do wypełnienia (która nie zobowiązuje Cię do niczego) i szczegóły dotyczące naszej współpracy. 

Możesz go kupić tutaj